19 mar 2012

REFERENDA LOKALNE

REFERENDA LOKALNE NA WNIOSEK MIESZKAŃCÓW - macie chamy jeszcze złoty róg
 
W przeciwieństwie do wielu innych państw, w Polsce istnieje aktualnie bardzo silne prawo samorządowe. Można rozstrzygać o zakazie poszukiwania gazu z łupków we własnej gminie lub województwie oddolnie - przez Referendum Lokalne na wniosek mieszkańców!
Tą część władzy oddaną Polakom, możecie - macie szansę wykorzystywać - jeszcze jest legalnie to możliwe! Tak zrobili mieszkańcy gminy Mielno, zabraniając lokalizacji oraz badań naukowych związanych z lokalizacją i budową elektrowni atomowej w Gąskach. Nie trzeba prosić się "władzy" czy pisać petycji - władza lokalna to WY!
Stanówcie prawo - macie do tego prawo!
NIE DAJ się przy tym zaangażowany czytelniku/czytelniczko wprowadzić w błąd. MUSISZ sprawdzić twierdzenia dla Ciebie nowe - SAMEMU! Decydujesz wtedy z przekonaniem i decydujesz TY. Nie wierz tzw. autorytetom, decyduj suwerennie!
Każdy może sobie o referendach lokalnych - patrz szczególnie ustępy - na wniosek mieszkańców - poczytać. Referendum w gminie Mielno dotyczące zakazu budowy elektrowni atomowej w Gąskach zostało wygrane i jest już przez rząd RP uznane!


REFERENDA LOKALNE NA WNIOSEK MIESZKAŃCÓW - macie chamy jeszcze złoty róg!

Pożyczając od poety:
Macie chamy jeszcze złoty róg! To są referenda lokalne na wniosek mieszkańców. Te referenda są źródłem stanowienia własnego, lokalnego prawa mieszkańców - obojętnie czy wójt gminy się zgadza, czy nie, obojętnie jakie zdanie ma starosta, czy wojewoda!

MUSICIE SAMI DOZOROWAĆ, TO WASZE ŻYCIE!, patrz
Technologia wydobycia gazu z łupków zatruwa wody w Polsce


Po co się prosić, po co pisać petycje? - Róbcie prawo lokalne! Zakazujcie wierceń i poszukiwań gazu w łupkach. Jak przegłosujecie w referendum to katalogowy cel "społeczny" - wydobycie i poszukiwanie gazu niekonwencjonalnego - przestaje być celem społecznym! Wy jesteście społeczeństwem, a nie ci oszuści wyborczy z Wiejskiej.
  
Przyzwyczajcie się do wzięcia inicjatyw we własne ręce, zamiast biadolić, robić demonstracje, czy podpisywać petycje bez jasnego tematu i celu politycznego. Najtrudniej jest zawalczyć przeciwko wrogom władzy narodu - specjalnym wysłannikom rządowym. To oni mówią, że referenda lokalne nie mają sensu, gońcie takich - to wasi wrogowie!

Zachowujcie się jak Suwereni na własnej ziemi!

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapki wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"