Filmy: Adamska; Tynenski; Fracking Hell; Gaz łupkowy, Białoruś

ulotka informacyjna, format pdf, 0,3 MB
plakat Hydroszczelinowanie, format pdf, 0,2 MB

Prezentacja Zbigniew Tynenski

Prezentacja Teresa AdamskaGaz Łupkowy, a Woda Pitna. Dr. Theo Colborn w DemocracyNow! (2010) 
Napisy PL (po przyciśnięciu u dołu ekranu guzika CC )

Piekło hydroszczelinowania
Czekam na lincz..
Ten gaz i tak już nie jest nasz, nie będziemy mieć z niego zysku, a nawet duże straty... Pochodnie, widły i pod sejm. Oni powinni być
rozliczani z tego, co mówią, obiecują, a co z tego wszystkiego tak na prawdę robią.Przesłanie do ruchu Okupuj Wall Street - D. Icke

 

2 komentarze:

 1. Panie Krzysztofie,

  bardzo dziękuję Panu za umieszczenie tego filmu.

  Mam nadzieję,że ten film poruszy wszystkich Polaków zarówno w kraju jak też za granicą i zmobilizuje ich do podjęcia walki o prawo do bezpiecznego życia w Polsce.

  Mam również nadzieję,że Polacy wyciągną właściwe wnioski podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych.

  Wszystkie obecne w parlamencie ugrupowania ponoszą odpowiedzialność za sprowadzenie na nas takiego zagrożenia.

  Na naszą petycję z lutego 2011r.przeciw Naturze 2000,wydobywaniu gazu łupkowego i podziemnemu składowaniu CO2 nikt z polskiego parlamentu nie odpowiedział!

  Na domiar złego Parlament w Warszawie uchwalił 28 kwietnia 2011r.(podpisana przez Prezydenta w lipcu 2011r, wejdzie w życie od 1 stycznia 2012r.)nowe prawo geologiczne i górnicze, które narusza nasze konstytucyjne prawa a także polskie i unijne przepisy odnośnie ochrony środowiska oraz prawo międzynarodowe.

  Jest oddaniem naszych bogactw w obce ręce i pozbawieniem nas wszystkiego łącznie z prawem do życia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako przedstawicielka tysięcy mieszkańców z terenu objętego koncesjami na ropę i gaz ziemny zwracałam się drogą internetową do wielu instytucji czy też urzędów w kraju i za granicą o poparcie i włączenie do walki przeciwko śmiercionośnej "żyle złota" gazu łupkowego w Polsce.

  Przeprowadziłam wiele rozmów telefonicznych i bezpośrednich spotkań.Rozmawiałam nawet z przedstawicielami Kongresu Polonii w USA. Niestety spotkałam się tam z wyjątkową obojętnością na los Polaków w ich Ojczyźnie.
  Łamanie praw obywateli naszego kraju uznano za sprawę polityczną a to nie leży w zakresie ich zainteresowania.

  Powszechna euforia nad promowaną przez rządzących propagandą pro-łupkową spowodowała, że niewiele osób poparło naszą internetową petycję.Tym większe uznanie dla tych, którzy nie bali się przeciwstawić tej zgubnej machinie i złożyli swój podpis poparcia.

  Szczególne podziękowania kieruję do Pana Krzysztofa Puzyny i Pani Teresy Adamskiej.

  W Łowiczu i okolicy nasza petycja znalazła jednak zrozumienie i poparcie.

  Tym wszystkim, którzy złożyli podpis pod naszą petycją serdecznie dziękuję.
  To Wy utwierdziliście nas, że warto kontynuować rozpoczętą walkę z wszelkimi zagrożeniami, które zsyła na nas, Polaków w Naszej Ojczyźnie, władza publiczna różnych szczebli.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"