Lekarze apelują nie szczepić dzieci!

SZCZEPIENIA - Dr Jerzy Jaśkowski kontra dr Bucholc
Prof. Dr hab. D. Majewska kontra lobbyZbrodnicze absurdy lobby szczepionkowego
Lobbyści szczepionek przeciw grypie najbardziej agresywnie nawołują do szczepień osoby starsze, które są najczęściej zabijane przez te szczepienia.
Prof. Dr hab. D. Majewska, ze strony dakowski.pl 
24.01.2012
  Prof. Dorota Majewska

Badacze z amerykańskiej rządowej agencji CDC (kontroli chorób) doszli do wniosku, że niemowlęta z krajów rozwijających się, które są karmione głównie piersią, nie produkują dostatecznej odpowiedzi immunologicznej na szczepienia przeciw rotawirusom, ponieważ mleko matki  zawiera naturalne przeciwciała i czynniki ochronne, które neutralizują te wirusy.  
„Genialni” badacze z CDC uznali to za karygodny błąd natury (żeby mleko matki chroniło niemowlę przed infekcjami) i proponują, żeby zmuszać matki do głodzenia swych niemowląt, by wytworzyły one zadowalającą ilość przeciwciał w odpowiedzi na szczepienia.  

To pokazuje jak patologiczny jest cały biznes szczepionkowy i pseudonauka, używana do jego promowania.  Wielomiliardowe zyski z handlu szczepionkami są celem samym w sobie, a szczepione osoby są tylko rynkowym towarem oraz materiałem doświadczalnym. Ich zabicie czy okaleczenie szczepionkami nie stanowi dla tego biznesu żadnego moralnego problemu, bo liczą się tylko gigantyczne zyski.  Kartele farmaceutyczne uzyskują je głównie dzięki korumpowaniu  rządów, które zmuszają społeczeństwa do przyjmowania toksycznych i nieskutecznych szczepień.  Ponieważ ludzie nie płaciliby za szczepienia miliardów z własnych kieszeni, kartele przekupują urzędników państwowych, żeby płacili za te szczepienia z publicznych funduszy.

Lobbyści szczepionek przeciw grypie najbardziej agresywnie nawołują do szczepień osoby starsze, które są najczęściej zabijane przez te szczepienia.  Ponieważ inteligentni ludzie szczepią się coraz mniej, zostaje masa nie zużytych szczepionek przeciwgrypowych, więc zaczęto je już wstrzykiwać domowym psom i kotom.  Nieważne, że te zwierzaki nie chorują na grypę, ważne, żeby komuś sprzedać nie zużyte szczepionki. A że, zaszczepione zwierzęta rozwijają potem choroby nowotworowe i neurologiczne i szybko umierają, to już problem właścicieli tych zwierząt.    

Pozdrawiam
DM   

Streszczenie tej pracy poniżej

Pediatr Infect Dis J. 2010 Oct;29(10):919-23.
Inhibitory effect of breast milk on infectivity of live oral rotavirus vaccines.
Source
National Centers for Immunization and Respiratory Disease, Centers for Disease Control and Prevention, Atlanta, GA, USA.
Abstract
BACKGROUND:
Live oral rotavirus vaccines have been less immunogenic and efficacious among children in poor developing countries compared with middle income and industrialized countries for reasons that are not yet completely understood. We assessed whether the neutralizing activity of breast milk could lower the titer of vaccine virus and explain this difference in vitro.
METHODS:
Breast milk samples were collected from mothers who were breast-feeding infants 4 to 29 weeks of age (ie, vaccine eligible age) in India (N = 40), Vietnam (N = 77), South Korea (N = 34), and the United States (N = 51). We examined breast milk for rotavirus-specific IgA and neutralizing activity against 3 rotavirus vaccine strains-RV1, RV5 G1, and 116E using enzyme immunoassays. The inhibitory effect of breast milk on RV1 was further examined by a plaque reduction assay.
FINDINGS:
Breast milk from Indian women had the highest IgA and neutralizing titers against all 3 vaccine strains, while lower but comparable median IgA and neutralizing titers were detected in breast milk from Korean and Vietnamese women, and the lowest titers were seen in American women. Neutralizing activity was greatest against the 2 vaccine strains of human origin, RV1 and 116E. This neutralizing activity in one half of the breast milk specimens from Indian women could reduce the effective titer of RV1 by 2 logs, of 116E by 1.5 logs, and
RV5 G1 strain by 1 log more than that of breast milk from American women.
INTERPRETATION:
The lower immunogenicity and efficacy of rotavirus vaccines in poor developing countries could be explained, in part, by higher titers of IgA and neutralizing activity in breast milk consumed by their infants at the time of immunization that could effectively reduce the potency of the vaccine. Strategies to overcome this negative effect, such as delaying breast-feeding at the time of immunization, should be evaluated.

--------
Zgony po szczepionkach przeciw grypie zarejestrowane w bazie VAERS w USA (to tylko 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych zgonów, czyli te liczby trzeba pomnożyć przez co najmniej 10, a może i 100).

Z danych jasno wynika, że szczepionki przeciw grypowe są najbardziej zabójcze dla osób po 65 roku życia. 

Testy szczepionek - na wcześniakach

Prof. Dorota Majewska

W poniższym linku znajduje się informacja o testach szczepionek przeciw rotawirusom prowadzonych na wcześniakach (także w Polsce), sponsorowanych przez firmę Glaxo.  Z opisu badań wynika, że od 30 do 40% zaszczepionych dzieci miało poważne powikłania poszczepienne (gorączka  powyżej 39.5oC, sześć lub więcej ataków biegunki w ciągu jednego dnia, co najmniej trzy epizody wymiotów na dzień, utrata apetytu,  stany niepokoju).  Powikłania występowały zarówno w grupie, która dostała testową szczepionkę razem z baterią innych, jak i w grupie placebo, która dostała masę różnych szczepionek bez testowej.  Mimo tak wielkiej liczby powikłań, sponsorowani przez firmę autorzy pracy twierdza, że szczepienia powinny być stosowane u wcześniaków.

 W Polsce prowadzi się bardzo dużo testów szczepionek na niemowlętach.  Wszystko wskazuje, że niemowlęta biednych, niewykształconych rodziców przeznaczone są na króliki doświadczalne i do potencjalnego zniszczenia. Temu właśnie służy utrzymywanie obowiązkowych szczepień w Polsce.  Poniżej przykłady testowania szczepionek na polskich niemowlętach.  Ile z tych niemowląt zmarło lub zostało trwale okaleczonych? To pozostaje tajemnicą firm i lekarzy, którzy prowadzą te badania.  Oficjalnie w Polsce nie ma praktycznie żadnych powikłań poszczepiennych.    


http://journals.lww.com/pidj/Fulltext/2009/04001/Safety_and_Reactogenicity_of_the_10_Valent.6.aspx

Szczepionkowe ludobójstwo
Posted by Dzieckonmp w dniu 08/01/2012
W 1980 r. autyzm diagnozowano u 1 na 10.000 dzieci, w 2004 r. u 1 na 166, a obecnie u 1 na 60-80! Ze strony Mirosława Dakowskiego

Szczepionki są nadal sukcesem, przynosząc ponad 27 000 000 000 dolarów zysku, tylko w 2009 roku, pomimo trudnej sytuacji w przemyśle farmakologicznym. Planujemy, że do 2012 roku szczepionki przyniosą [rocznie! MD] ponad 35 000 000 000 dolarów przychodu, czyli o 8 miliardów więcej.

Do wykonania tego wpisu skłoniło mnie przeczytanie tego artykułu http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/zdrowie/ruszyla-akcja-szczepien-przeciw-wirusowi-hpv/5913914
Wycinek artykułu Ruszyła akcja szczepień przeciw wirusowi HPV

W Toruniu ruszyła właśnie kolejna akcja profilaktyczna, która ma zmniejszyć ryzyko zachorowań na nowotwór. Z bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV, tym razem mogą teraz skorzystać 13- i 14-latki. W walce z nowotworami tak istotna rola profilaktyki: w przypadku dojrzałych kobiet – regularnych badań cytologicznych, w przypadku młodych dziewczyn – szczepień przeciwko wirusowi HPV. - Najczęstsze typy wirusa – nr 16 i 18 – odpowiadają za 70 procent przypadków raka szyjki macicy. Szczepionki są szczepieniami przeciwko tym typom wirusa – tłumaczy Paweł Igor Kozankiewicz, ginekolog z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Program bezpłatnych szczepień przeciwko HPV od października realizowany jest właśnie w Toruniu. Projekt skierowano do całej populacji dwunastolatek. – Jestem bardzo zadowolona. Nie będę się martwić w przyszłości – przyznaje Weronika Stanisławska. - Tego typu programy, właściwie całkowicie bezpłatne to bardzo fajna rzecz – dodaje Marzena Stanisławska-Mrugacz.

Jak się okazuje, nie dla wszystkich. Na szczepienia zdecydowało się 65 proc. uprawnionych. Miastu zostały z projektu pieniądze, dlatego ofertę teraz poszerza. - Zorganizowaliśmy drugi program, też populacyjny, tym razem dla dziewcząt młodszych, czyli z roczników 1997 i’98 – informuje Hanna Miller, dyrektor wydziału zdrowia Urzędu Miasta Torunia. Szczepienia odbywają się w trzech turach. Dwie szczepionki podawane są w odstępie kilkutygodniowym, trzecia po pół roku. O udziale nastolatek w programie decydują ich rodzice. – Zysk jest ogromny, tyle że wadą jest to, że oddalony w czasie. Tu musi działać wyobraźnia – uświadamia dr Andrzej Przybysz, główny specjalista ds. zdrowia publicznego Urzędu Miasta Torunia. Zgłaszać na szczepienia można się do końca roku. Zapisy przyjmuje przychodnia Tormed. Wpis na stronie TVP jest z 15 grudnia 2011 roku a więc świeży.

Natomiast na świecie już dawno odkryli że te szczepionki są groźne dla życia jak i to że powodują bezpłodność. W Polsce natomiast nasi rządzący wraz z lobby szczepionkowym pracującym dla koncernów farmaceutycznych za grubą kasę (szczepionka kosztuje państwo około 1000 zł)z pieniędzy podatników wszczepiają tą truciznę młodym dziewczynom . Pytam się komu zależy aby w przyszłości istniały masowo bezpłodne małżeństwa i brak potomstwa. Komu zależy aby Polacy wymarli. Dla tych co oskarżą mnie o teorie spiskowe cytuję Bill Gatesa.

Można zredukować liczbę ludności na świecie dzięki… szczepionkom. Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek. Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami. – Dzisiejszy świat liczy 6,8 mld ludzi.. .i zbliży się do 9 mld. Obecnie, kiedy wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie: badań nad szczepionkami, służby zdrowia, usług zdrowia reprodukcyjnego, możemy zredukować liczbę tę od 10 do 15 proc. – mówił na konferencji w Cancun.

Bill Gates nie jest jedynym miliarderem zaangażowanym w działalność na rzecz zmniejszenia liczby ludności na świecie. Jednak, jak zauważają obserwatorzy, jego wypowiedź budzi poważne dylematy. Mike Adams z pisma „The Natural News” pisze, że wypowiedź Gatesa nie była pomyłką, czy jakimś przejęzyczeniem. Była dobrze przygotowaną, świadomie poprowadzoną prezentacją. Zatem powstaje pytanie, co przez to chciał powiedzieć Gates? Adams sugeruje, że jego wypowiedź: „wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie badań nad szczepionkami” wyjaśnia poniekąd, dlaczego na świecie jest tak ogromna presja, by się szczepić przeciwko wszystkiemu. Obawia się, że szczepionki, które tradycyjnie mają wspomagać zdrowie pacjentów, mogą zostać wykorzystane, by im zaszkodzić. Adams zauważył, że badania wykazały, iż osoby standardowo poddające się szczepieniu przeciw grypie sezonowej są bardziej podatne na wirus grypy H1N1. Może to być zatem jeden ze sposobów ograniczenia liczby ludności, o którym mówił Gates. Szczepionki mogą działać w taki sposób, że będą wyniszczać organizm w dłuższym okresie np. 20-30 lat, powodując stopniowe zwyrodnienie niektórych organów, albo mogą zawierać substancje, powodujące bezpłodność. Adams pisze, że nie bez powodu Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach. Źródło; piotrskarga.pl

Skokowy wzrost zgonów poszczepiennych zanotowano w populacji wiekowej 6 do 29 lat (głównie dotyczył on dziewcząt i młodych kobiet) po roku 2006, po wprowadzeniu szczepionki HPV. Do r. 2006 umieralność w tej grupie była niska, a w latach 2008-2010 wrosła czterokrotnie
 Analizy danych VAERS wykazały też silne płodobójcze działanie szczepionek H1N1 i HPV, które spowodowały wiele poronień i urodzin martwych dzieci (http://www.ageofautism.com/2011/01/abortion-stillbirth-events-from-gardasil-far-exceed-all-other-vaccines.html#more).
Stale rosną także liczby niepożądanych odczynów poszczepiennych, także ciężkich, zagrażających życiu – głównie neurologicznych, immunologicznych i ogólnoustrojowych. Zarejestrowano w VAERS kilkaset tysięcy powikłań poszczepiennych, w tym 47.186 przypadków ciężkich, co znaczy że wszystkich przypadków powikłań było miliony, a ciężkich ok. 500.000. Jak widać z wykresu, skokowy wzrost ciężkich powikłań zanotowano w latach 2007-2009, głównie wśród dziewcząt i młodych kobiet, po wprowadzeniu szczepionki HPV oraz szczepionki przeciw wirusowi grypy H1N1 w 2009 r.
Dziś ukazał się również artykuł na portalu zmianynaziemi.pl
Francuscy lekarze apelują o wstrzymanie szczepień przeciw HPV Na początku października 2011 roku, trzech lekarzy w Paryżu, we Francji, wezwało do Zgromadzenia Narodowego o zaprzestanie szczepień na HPV (wirus brodawczaka ludzkiego) oraz do zawieszenia europejskiego zatwierdzenia czteroskładnikowej szczepionki Gardasil ®, ponieważ mieli wątpliwości, co do bezpieczeństwa i skuteczności jej stosowania. Jeden z lekarzy, dr Philippe de Chazournes jest szefem stowarzyszenia MedOcean. Dwóch innych lekarzy dr Joel Pilgrim i dr Jean-Pierre Spinosa, szwajcarski lekarz położnik-ginekolog, który jest współautorem książki występujacej przeciw szczepieniu dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy. Całość : http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuscy-lekarze-apeluja-o-wstrzymanie-szczepien-przeciw-hpv A tu jak radni Kielc uchwalali budżet. Daje link aby przeczytać bo przewija się tam temat kasy na szczepionki HPV. Trzeba zrobić ciecia i podnieść podatki oraz zabrać pieniądze na szczepionki HPV. Trwa wiele głosowań a jaki finał? http://kielce.gazeta.pl/kielce/2029020,35255,10858749.html

Krytyczną opinię o szczepionkach przeciw zakażeniom HPV prezentuje m.in. prof. Anna Goździcka-Józefiak, kierownik Zakładu Wirusologii Molekularnej Collegium Biologicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. – Nie wymyślono nic lepszego od szczepionek, które zapobiegają chorobom, ale ta szczepionka nie zabezpieczy kobiet przed rakiem, bo nie chroni przed zakażeniami – twierdzi poznańska wirusolog. I dodaje, że nie ma badań, które by niezbicie wykazywały, jakie wirusy – spośród setki podejrzewanych – najczęściej odpowiadają za wywołanie raka. – Wiemy tylko tyle, bo to wynika z badań, że odpowiedź immunologiczna (odporność wywołana szczepionką – przyp. red.) utrzymuje się 5-6 lat – tłumaczy prof. A. Goździcka-Józefiak. Jej zakład wraz z naukowcami poznańskiego Uniwersytetu Medycznego za unijne pieniądze prowadzi w Wielkopolsce szerokie badania dziewcząt na nosicielstwo HPV. Przebadanych zostanie około 5 tys. dziewcząt. Do dzisiaj pobrano próbki od 1700 młodych Wielkopolanek. Z tych analiz wynika, że nie ma wśród nich dużego nosicielstwa typów onkogennych. – Jaki jest więc sens szczepić za tak duże pieniądze, gdy szczepionka jest w sferze eksperymentów? Przecież ten wirus jest tylko jednym z wielu – pyta profesor wirusologii z Poznania. http://grodzisk.naszemiasto.pl/artykul/280567,zdrowie-szczepienie-dziewczynek-na-hpv-w-ogniu-krytyki,2,id,t,n.html
Proszę sobie oglądnąć film i mimo że to było w TVP ludzie dalej jak barany idą na rzeź.

1 komentarz:

  1. Patrz tu na film „Prof. dr hab. D. Majewska kontra lobby”.Adwersarka Pani dr Majewskiej w zademonstrowanym tu programie. „Dzień Dobry TVN „ – prezentującym temat zagrożeń związanych ze szczepionkami, , dr Maria Kotowska - pediatryczka i „nauczyciel akademicki” i zapewne -sadząc po wypowiedziach i gorliwej obronie kontrowersyjnych szczepionek – osoba jakoś zalezna od przemysłu farmaceutycznego, daje, moim zdaniem, koncertowy pokaz nierzetelności, przeciwstawiając merytorycznym STATYSTYCZNYM danym z konkretnych badań w USA, przytoczonym przez dr. Majewską ( od 8min25 sek filmu)– wyłącznie swe propagandowe , ogólnikowe „ Nie, nie!! nie ma zadnych powikłan poszczepiennych, przejrzałam MILION prac, nic tam nie ma o związkach miedzy szczepionkami a powikłaniami!” (9:37). Czy naukowiec uzywa frazy : „przejrzałam MILION prac”?! Wlaśnie TO jest różnica miedzy naukowcem, a demagogiem. Wolę człowieka który opiera się na Konkretnym Raporcie, zwlaszcza gdy firmowany jest przesiewowymi badaniami i podaje konkretne liczby STATYSTYCZNE, niż osobe, która mówi ogólnikowo „przejrzałam MILION prac”
    Na dokładke dr Maria Kotowska podaje przykład jednostkowego procesu matki trojga dzieci z autyzmem (która zaskarzyła bez sukcesu przemysł farmaceutyczny o spowodowanie tej rodzinnej tragedii przez szczepionke z trimasolem ( rtęciowy konserwant – przyczyna epidemii autyzmu w USA)), a pomija calkowita obojętnością argument STATYSTYCZNY – wzrostu zachorowań na autyzm w czasie hulania na rynku w.w szczepionki - 9-krotnie! Tzn. 900%, WZROST!!! Boże! 900% - to nie jest na pewno liczba i statystyczny „błąd”, który można zignorować. To jest A L A R M !
    A pediatra dr M. Kotowska – zupełnie go nie słyszy?! . Dziwne...
    Handele i Geszeft - oto Bóg dzisiejszych "elit". Taki nam świat uszykowali...

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"