14 cze 2012

Zaproszenie na spotkanie w Stężycy w dniu 27.06.2012

Zaproszenie

 Uwaga bez profesora Hupki! - patrz wyjaśnienie u dołu

Stowarzyszenie Niesiołowice-Węsiory Kamienne Kręgi stosownie do uzgodnień z Prof. Janem Hupką zaprasza na spotkanie w Stężycy w dniu 27.06.2012 godz.15ta Dom Strażaka Rektora Prof. Jana Hupkę i czcigodne grono Doktorantów Politechniki Gdańskiej.
 
Tematem spotkania będą zagrożenia płynące z używanej chemii przy szczelinowaniu hydraulicznym w świetle Raportu Pana Pico. W programie przewidziana jest wymiana doświadczeń z dr. Marc Durand Uniwersytet Quebec w Kanadzie. Połączenie multimedialne. W spotkaniu wyrazili chęć uczestniczenia pełnomocnik Marszałka Województwa d/s gazu łupkowego Pani Małgorzata Klawiter, Pani Dyrektor Mazur Ochrona Środowiska Starostwo w Kartuzach. 

Zapraszamy również Wójtów gmin Stężyca, Sulęczyno i Przywidz oraz przedstawicieli Stowarzyszeń, mieszkańców Kaszub, Kociewia, Warmii i Mazur i Kujawsko-Pomorskiego.

Członkowie Stowarzyszenia jak i w/w społeczność pragnie zadać szereg pytań do kadry naukowej PG w trosce o środowisko naturalne, czystość zasobów wody pitnej i kontrowersyjnego nowego Prawa Górniczo-Geologicznego w świetle, którego Samorządy tracą decyzyjność w sprawach planów zagospodarowania terenów, a mieszkańcy wywłaszczani z ziemi pod tereny górnicze.

                            Prezes Stowarzyszenia Hieronim Więcek

Wyjaśnienie

Dnia 12-06-2012 o godz. 14:57 Prorektorat ds Badań Naukowych <proren@pg.gda.pl napisał(a):
Szanowny Pan Hieronim Więcek,
w świetle przedstawionego programu spotkania w dniu 27.06.2012 nie widzę możliwości uczestnictwa w proponowanym widowisku medialnym.

W założeniu pierwotnym, wraz z doktorantami z PG, miałem uczestniczyć w spotkaniu z mieszkańcami gminy Stężyca bez udziału mediów. Tego typu spotkanie nie mieszczą się w standardach naszej Uczelni. 

Może Pan pogłębić swoją wiedzę na interesujące Pana tematy na konferencjach, takich jak zorganizowana w maju br. "Shale Science". 

Z przyjemnością powiadomimy Pana o nowych terminach konferencji organizowanych w Polsce. 

Z wyrazami szacunku,
Jan Hupka
 -----------------------
 prof. dr hab. inż. Jan Hupka, prof. zw. PG
 Prorektor ds. badań naukowych i wdrożeń PG
 Politechnika Gdańska


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"