29 wrz 2013

Propaganda łupkowa w polskich mediach, także w Radio MaryjaOjciec Rydzyk nadaje cały czas w swoich mediach propagandę prołupkową. Napisałem do niego list uświadamiający szkody, który on zlekceważył, a osoby popierające moją inicjatywę odsunął od wpływu. Stowarzyszenie Skarby Ziemi Kaszubskiej z Wejherowa, na Pomorzu napisało do mnie.

W dniu 28 września 2013 23:16 użytkownik J.Kierznikowicz <jarek@nordgold.com.pl> napisał:

Tak jak pan, jesteśmy zaniepokojeni propagandą łupkową w polskich mediach, także w Radio Maryja.

Nasze działania idą w kierunku zorganizowania ogólnopolskiej konferencji dot. rzetelnej wiedzy o ryzykownych aspektach, z udziałem  autorytetów, przede wszystkim praktyków, branży wydobycia gazu, metodą Fracking.

Pański list otwarty  do o. T. Rydzyka, zawarte w nim obawy i sugestie, co do gazu łupkowego, są bardzo zbieżne z naszymi. 


Tym bardziej, że nasze kontakty z podobnym ruchem w Pensylwanii, dotyczą tego samego  problemu.
Jeżeli możliwe, interesuje nas odzew na Pański list, jeżeli takowy był. Pozdrawiam Pana w imieniu członków naszego ruchu.


Jarosław KierznikowiczWitam, 
Cieszę się, że Państwo ten list zauważyli.

Skutki były raczej negatywne. Osoba z otoczenia Ojca Rydzyka, starająca się polecić nas do dyskusji w Radiu Maryja np. z prof. Jędryskiem popadła w niełaskę i straciła swój wpływ. Ja osobiście próbowałem polecić się RM przez komentarze na blogu Nowy Ekran - aktualnie przemianowany na Neon24.pl tu odpowiedź księdza Drążka z RM (zresztą jedyny jego komentarz na NowymEkranie):

http://dariuszdrazek.neon24.pl/post/68870,przestepstwo-scigane-z-urzedu#comment_557299


@adevo 23:10:04

Dziękuję za poświęconą uwagę. Chciałbym jednak zwrócić uwagę w tym – jak Pan pisze – „spojrzeniu bez emocji”, że samo określenie zawiadomienia donosem ma wymiar konatywny, nie zaś deskryptywny. Przykłady mógłbym mnożyć i autor bloga ma do tego uzasadnione prawo, nie trzeba od razu silić się na strażnika obiektywizmu, bo zwyczajnie mowa zdradza ;-)

Przed zadaniem pytań postawił Pan dwie tezy, że Radio Maryja, TV TRWAM i Nasz Dziennik nie są dyskryminowane. Nie wiem jak ma się Nasz Dziennik czy Radio Maryja do obecnego procesu cyfryzacji telewizji i zawiadomienia do prokuratury, ale ok – rozumiem, że uznał Pan to za celowe. Pan pewnie ten cel zna, a ja się tylko domyślam.


Druga teza, nazwałbym ją uspokajająco – zniechęcająca, to kolejny przejaw spodziewanego dobrodziejstwa. Rozumiem, że jak upadną „zaprzyjaźnione stacje” TVN i Polsat wtedy na multipleks wejdzie TV TRWAM. Biedni nadawcy, którzy dostali koncesję na cyfrowe nadawanie, przecież to taki „nieatrakcyjny” sposób nadawania. Idąc tym tokiem rozumowania można rzec – Jan Dworak wyrządził krzywdę tym podmiotom. Może nawet chce ich upadłości i wtedy z fanfarami na MUX wprowadzi TV TRWAM. 

Na to bym nie wpadł ;-)
Co do pytań – sprawa jest „arcyboleśnie” prosta. Chciałbym, by KRRiT postępowała w obrębie istniejącego prawa – jest Konstytucja, są ustawy, jest plan wdrażania naziemnej TV cyfrowej. Senatorowie PO – o czym Pan zapewne wie - już piszą nowe prawo, by przyjść KRRiT na pomoc po tarapatach, w jakie wpadła na skutek rutynowej kontroli NIK. Projekty obywatelskie za rządów Platformy OBYWATELSKIEJ nie mają szans. Skoro Platforma jest obywatelska to widać wystarczy…

Druga sprawa – telewizje kablowe. Jak Pan wie – wymagają comiesięcznej – niemałej opłaty, po uruchomieniu multipleksów mogą tracić na znaczeniu, a dyskryminacja już się zdarza – o czym świadczą przychodzące do mnie listy. Wspomnę tylko głośną sprawę z jednym z ważniejszych operatorów TV kablowej w Polsce.
Wrzucanie do wspólnego worka o. Rydzyka i p. Kaczyńskiego to już czytałem w GW i podobnych pismach. Początek Pańskiej „troski” dużo lepszy niż zakończenie. Jakby to powiedzieć „wyszło szydło z worka”.


Cóż myślę, że Pana „troskę” najlepiej opisuje sytuacja, która nie jest nowa – powiedziałbym stara jak świat – gdy do Adama i Ewy przychodzi pewien jegomość „dobrodziej” i chce im zrobić dobrze, „ulepszyć” – konsekwencje wejścia z nim w dialog z nim trwają do dziś (Księga Rodzaju 3, 1-7). No i tyle. Mądremu dość ;-)

nadużycie link skomentuj

dariuszdrazek 24.07.2012 10:13:48"

Poza tym 

Pani Adamska w wideo "obrona konieczna" poleca przy końcu w wywiadu list do Rydzyka profesorowi Kozłowskiemu.
Poza cytowaniami w różnych forach, dalsze komentarze czytelników może Pan przeczytać poniżej pod moimi oryginalnymi artykułami:

http://idb.neon24.pl/post/55217,mikrofale-i-lupki-ojcze-rydzyku-pomoz-polsce
http://idb.neon24.pl/post/60850,o-telewizji-cyfrowej-i-o-programie-indect
http://iddd.salon24.pl/397656,lupki-i-mikrofale-list-do-ojca-dyr-rydzyka
http://iddd.salon24.pl/414531,dla-fanow-rydzyka-o-telewizji-cyfrowej-i-programie-indect

Pliki źródłowe:


http://iddd.de/fale/RydzyklistdoS.pdf
http://www.iddd.de/fale/DVBTdlaRydzykaUniv.pdf


-------- 

Postanowiło nieludzkie plemię
zniszczyć cudowną planetę Ziemię.
Żeby Polaków złupić,
trzeba ich wszystkich wytruć,
najpierw jednak ogłupić,
by chcieli wód podziemnych złoże
w zatrute zamienić morze.
 

J.  Kierznikowicz 

5 komentarzy:

 1. Cyt.: “kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści wobec grupy osób lub osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, społecznej, naturalnych lub nabytych cech osobistych lub przekonań (…) podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″

  A CO POWIECIE NA TO: “Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – menachem begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla i co??? to nie jest RASIZM i MOWA NIENAWIŚCI, tylko mowa MIŁOŚCI do całego świata? :-)

  Wielu, jest już tego całkowicie świadoma, że tacy ludzie istnieją, ale pewnie wielu, jeszcze naiwnie myśli, ze to nie może być prawda, ze są ludzie tak “myślący”, bo wydaje sie im, że takie PO-twory PO-prostu nie mogą istnieć! …. a oni ISTNIEJĄ, są PO-między nami, udając ludzi elokwentnych, kulturalnych, wykształconych… To oni – ci zakonspirowani zbrodniarze- tworzą, takie prawa, aby odebrać nam, możliwość OBRONY, przed nimi – tymi OBŁĄKANYMI WYKOLEJEŃCAMI. Posłuchajcie np. tego: http://www.youtube.com/watch?v=MscuvJh03AE – w 2 min 57 sek, jeden z tych OBŁĄKANYCH LUDOBÓJCÓW, mówi to samo: “ludzi trzeba uważać za bydło i…. itd…”. Wszytko to, co robią, wszystkie te ich obłąkańcze, ludobójcze plany, jakie są realizowane, w ramach podboju świata, jakiego ci obłąkani zwyrodnialcy dokonują, na naszych oczach, są dokonywane – uwaga – NASZYMI REKAMI! ( tutaj jest pobieżne info o tym, co to za nacja i jakie ma plany, wobec Nas, tego “BYDŁA” : http://www.stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/06/30/zydzi-i-ich-konspiracyjne-plany-podboj-swiata/ ) Ale prawda jest taka, ze to MY IM NA TO POZWALAMY, bo oni NIE MAJĄ WIĘKSZEJ WŁADZY, NAD NAMI, niż ta, NA JAKĄ MY IM SAMI POZWALAMY! Wszystko, co robią -robią NASZYMI RĘKAMI! Policja, wojsko – oni są z NASZYCH “KRĘGÓW SPOŁECZNYCH”, czyli z “BYDŁA”. A przecież wystarczy się ZJEDNOCZYĆ i sprzeciwić, ODDOLNIE, a następnie ich WYŁAPAĆ i są OSTATECZNIE SKOŃCZENI! Tego sie właśnie PANICZNIE BOJĄ i produkują takie badziewne ustawy, bo one są badziewne i NIC NIE WARTE. To my- bojąc sie tych SZMATŁAWYCH USTAW, “produkowanych” przez tych WYKOLEJONYCH MORDERCÓW-KRYMINALISTÓW, nadajemy im tę “STRASZNĄ RANGĘ”! a to tylko kupa PAPIERU do DOOOPY, zapisanego przez ZAKONSPIROWANYCH MORDERCÓW i KRYMINALISTÓW, udających PRAWORZĄDNOŚĆ, aby nas zmylić! Kto im to WYKONA, jeśli my- ICH “NARZĘDZIA” – SPRZECIWIMY SIĘ?? NO KTO?? ONI??? czy oni cokolwiek robią, poza tym, ze MANIPULUJĄ NAMI, tak, abyśmy BYLI ICH NARZĘDZIAMI, które wykonują “robotę” w ich OBŁĄKANYCH, LUDOBÓJCZYCH INTERESACH?? Tak trudno dostrzec, jak dokonują podboju świata, za pomocą kasy i wojen, a wszystko robią WYŁĄCZNIE NASZYMI RĘKAMI?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. To są DOKUMENTY, które pokazują, w jakiej ZAKŁAMANEJ i ZMANIPULOWANEJ RZECZYWISTOŚCI ŻYJEMY, nie tylko w Polsce, ale w całym świecie. Jesteśmy, jak ta przysłowiowa “żaba”, którą “oni”, chcą za wszelką cenę “UGOTOWAĆ”. Żaba, jak wiemy, to zwierzę zmiennocieplne, więc aby ją ugotować “na żywca”, w taki sposób, aby się w tym nie zorientowała, trzeba żabie, stopniowo, podnosić temperaturę wody, tak, aż się ugotuje, bo kiedy wrzuci się ją, od razu, do wrzątku, to żaba nie da sie ugotować- wyskoczy z wody.
  To samo, robią z nami – usiłują “UGOTOWAĆ NAS”, robiąc to stopniowo, “małymi kroczkami zaciskając nam, coraz bardziej Pętlę”. Tyle, tylko, ze większość, społeczeństwa światowego, już się w tym ZORIENTOWAŁA i teraz, uświadamia innych, aby każdy był w stanie, dostrzec to, co ci OBŁĄKANI ZWYRODNIALCY, z nami robią, w każdym państwie. Dzięki temu, ludzie BUDZĄ SIĘ, W CAŁYM ŚWIECIE, a “ich”, ogarnia, CORAZ WIĘKSZY STRACH i PANIKA, no BO TO IM PRZECIEŻ NIE UJDZIE “PŁAZEM” MUSZĄ ZA TO ODPOWIEDZIEĆ!
  Dlatego też, wiele miesięcy temu, np. taki tusk, aby ludzie sie nie dziwili i nie zastanawiali, dlaczego tak często, “gdzieś” wyjeżdża, więc ogłosił publicznie, ze “istniej konieczność wzmożonych działań dyplomatycznych”, co można przetłumaczyć wprost tak mniej więcej: ” QrrVVA! CO TU ROBIĆ! COKOLWIEK ROBIMY, to OBRACA SIE PRZECIW NAM!” i tak, PO_d PO_zorem wyjazdów, “w celach biznesowych- zdobywania rynków”, czy “uzgadniania budżetów” – jeżdżą, PO_wskazówki, oraz “wyspowiadania” się z działań, jakie przeciwko Nam- Polakom- PO_dejmują wspólnie, z pozostałym przestępcami, z innych opcji. Doskonale wiedza, ze “iskra wychodzi z Polski” i boja się tego, jak ognia. Myślą naiwnie, ze uda sie im ją “zdusić” :-) Usiłują “walczyć z Zamysłem Bożym”, chociaż nie mają pojęcia, jak on działa! :-) to tak, jakby jaskiniowiec chciał “rozbroić bombę”! :-) kiedy tusk, po manifestacji solidarności, w Wa-wie, mówi: “ja nie ustąpię żadnej sile”! to jest bardziej żałosny, od jaskiniowca, który okłada swoją maczugą, rozjeżdżający go czołg, i krzyczy “ja nie ustąpię żadnej sile”! :-) jak trzeba być głupim, aby widzieć, ze się coraz bardziej przegrywa, a mimo to, dalej brnąc w tę beznadzieję?? Ale tak to jest, gdyż “szatańskie szeregi”, zapewniają jedynie zgubę. Jednak wielu, kiedyś, sie na to pokusiło, bo chcieli “zaszczytów i splendoru”, i teraz za to płacą – spłacają swój “dług”, wobec belzebuba, którego też się panicznie boją. Tacy ludzie, są jak między młotem, a kowadłem – wiedzą, ze przegrywają, ale -równocześnie- boją się porzucić służbę u “lucka”. Dlatego, nie oceniajmy NIKOGO, bo to, co słyszymy, w mediach, to sa tylko “ROZGRYWKI”, pomiędzy sługusami belzebuba, którzy coraz bardziej, skaczą sobie “do gardeł”. To będzie się nasilało, bo to już “ich końcówka”, i też wielu niewinnych przy tym ucierpi, więc nie wyrokujmy, za mediami, bo tam nic nie jest prawdą – tam się dokonuje jedynie “rozgrywania” społeczeństwa.

  NIE MY mamy się czego bać, ale “onI”, i dlatego “produkują” sobie, takie badziewne “zabezpieczenia”, które są NIC NIE WARTE, bo bez “narzędzi wykonawczych”, czyli bez NAS, nie są w stanie nimi nic zdziałać!
  A narzędzia, w całym świecie, są CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOME: http://www.youtube.com/watch?v=hA4yuky5wKE a im bardziej sa świadome, tym bardziej, ci OBŁĄKANI GRABIEŻCY i MORDERCY, robią, ze strachu, pod siebie, są coraz bardziej przerażeni konsekwencjami swoich ludobójczych działań – taka jest prawda. Nieustannie Nas wszystkich szpiegują, wiedzą, jak szybko rośnie świadomość społeczna, a że kontrolują media, jeszcze, więc kiedy tak, w mediach, “prężą mięśnie”, to myślą, ze wzbudzają, w Nas strach. Na to liczą, kiedy mówią “idziemy po was” i nazywają Nas “FASZYSTAMI” ! ale TERAZ , TO PO NICH PÓJDĄ WSZYSCY POLSCY PATRIOCI, których oni , w swojej propagandzie, nazywają “faszystami” i tego się ci PRAWDZIWI FASZYŚCI panicznie boją, bo też nie mają dokąd uciec, czy się schować, gdyż to “przebudzenie”, dotyczy całego świata!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Puzyna,
  nie ma w Polsce, niestety, szans na uczciwe wybory a tym bardziej referenda. Najlepszy dowód to manipulacje i sfałszowanie w Warszawie referendum o odwołanie Hanki Gronkiewicz/Walz.
  A swoją droga nielegalna władza w Polsce, bo wyłoniona w wyniku sfałszowanych wyborów,( doskonale przez Szanownego Pana udokumentowane włamanie do Centralnej Urny Wyborczej) nie respektuje wyników referendów jak np. w Lubuskiem.
  Tak więc Pana idee muszą poczekać na inne, lepsze czasy.
  Pozdrawiam.
  Symaptyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego Pana Puzyny nie było na Marszu Niepodległości w Warszawie?
  Gdyby Pan tam był, to napewno nie pozwoliłby aby organizatorzy zapomnieli, że nie ma powodu do świętowania i nie ma powodu do wznoszenia okrzyków "duma narodowa,duma", gdy uzupratorzy, fałszerze wyborów i złodzieje pochodzenia żydowskiego wraz z garstką zdrajców wywodzących się z Narodu Polskiego sprawują urzędy w Ojczyźnie Narodu Polskiego.
  Zapewne gdyby Pan był jednym z organizatorów marszu to poprowadziłby Pan marsz nie pod ambasadę Rosji ale pod ambasadę USA i Izraela?
  Szkoda, że Pana ogromny wkład w udowodnienie sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011 roku nie został wykorzystany przez uczestników marszu a najbardziej przez samozwańczych liderów ruchu narodowego.... wydelegowanych przez uzurpatorów do nadzorowania marszu ....

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"