18 lip 2013

Pikieta "Solidarni z Żurawlowem" - 15.07.2013Oś grabarzy Polski PO-PiS

Bezsilni i bezradni Obywatele

Czy ludzie wyciągną wnioski, czy będą nadal iść jak owieczki Rydzykowe bez prawa do życia w Polsce na pewną śmierć? Oni wszyscy, liberałowie, rydzykawe, pisowe, po-we popierają system parlamentarny.

Oszukiwanie wyborców, korupcja poprzez wybranych „demokratycznie” wodzów i partii politycznych, jest w systemie hierarchicznym, wywoływanym specjalnie  efektem. Służy on do kolonizacji państw trzecich. Ten efekt "walki o demokrację" poprzez mord, korupcję, sztuczne zamieszki  w krajach do złupienia, pozostał amerykańską specjalnością do dzisiaj.Widoczna oś grabarzy Polski PO-PiS jest popierana podatkami przez nieświadomych 
Polaków, przez zainteresowane państwa jak Niemcy i USA i przez globalne koncerny, również  głównie z USA i Niemiec.

Nie wiem czy miało sens robienie pikiety w ramach spotkania ministrów środowiska z Polski, Francji i Niemiec, nazwanego przez Niemców „Zielonym Trójkątem Weimarskim”. Marcin Korolec, Philippe Martin oraz Peter Altmaier spotkali się w Warszawie w czasie demonstracji mieszkańców Żurawlowa, aby podyskutować na temat międzynarodowej polityki klimatycznej. Chodziło im o przygotowanie tematów dla konferencji o redukcji gazów klimatycznych w listopadzie tego roku w Warszawie, gdzie specjalną rolę ma grać aspekt finansowania oraz utrzymania dotychczasowych zobowiązań do roku 2020. W roku 2015 w Paryżu ma być podpisana nowa, globalna umowa klimatyczna.
Przy tak „ważnych” dla establishmentu tematach, niemiecki minister środowiska, Peter Altmeier, na filmie to ten grubas w zielonym krawacie, nawet nie spojrzał się na grupkę demonstrującą przeciwko Chevronowi, a minister Korolec nie miał dla nich czasu.


Protestująca przed pałacem ministra środowiska garstka ludzi, wśród nich mądra pani wylegitymowana przez policjanta, w wywiadzie przy końcu filmu, powinna sobie zdać sprawę, że tu trzeba zmienić system polityczny by mieć jakiś wpływ na politykę Polski. Zmianę systemu politycznego proponuje Demokracja Kulista


By uratować Polskę podpisz:
AKT WOLI NARODU
RAZEM - Zbudujemy Nowy Dom

Moje uzupełniające uwagi:
By trucizny z płynu do hydroszczelinowania zanieczyściły podziemne zbiorniki wodne nie jest ważna odległość od powierzchni ziemi nieszczelności rury, tylko czy w miejscu pęknięcia przebiegają pokłady wodonośne. Poprzez pokłady wodonośne trujący płyn hydroszczelinujący może być transportowany na każdą głębokość w górę i w dół, a więc i  do podziemnych zbiorników wody pitnej.

W raporcie końcowym z pokazowych badań w Łebieniu nie ma podanego składu chemicznego wciskanego płynu ani odpowiedzi zakładu.
Statystykę pękania rur (SCP-sustained casing pressure) w tej samej technologii jak w Polsce podaję tu:
Oraz tu

Kochani ludzie, obywatele jak sami doświadczacie, prawo jest po to by was gnębić i pozbawiać wpływu na losy Polski. Globalne koncerny, skorumpowani urzędnicy i politycy robią sobie podkładki prawne do bezczelnego, nikczemnego niszczenia podstaw ludzkiego życia na terenach Polski. Wg polskich urzędników i polityków PiS, PO, mediów Rydzyka nie macie prawa do życia.

By ratować Polskę, zwalczyć wrogą Narodowi biurokrację walcz z nią
BIUROKRACJĄ NARODOWĄ
Podpisz
AKT WOLI NARODU

2 komentarze:

  1. Polacy walczący o swoje miejsce do życia mają fałszywych sprzymierzeńców, asekurantów rządowych na czele z Instytutem Obywatelskim z Łodzi , Eko- Unią, Zielonymi 2004, Centrum Zrównoważonego Rozwoju w Łodzi, którzy realizują program asekuracyjny rządowi pn:" Obywatele kontrolują". Manipulują i stają na czele a są za wydobywaniem gazu i za konsultacjami z tym uzurpatorskim rządem wyłonionym w wyniku udowodnionego zamachu stanu:facebook. INICJATYWA-OBYWATELSKA-DORZECZ­A-BZURY-I-SŁUDWI,www.umstno.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Pan Puzyna ma rację! Takie akcje nic nie wnoszą a jedynie są wspaniałą okazją dla Pana Krydy do promowania swojej osoby w świetle kamer.

    Nawet mówi teraz lepiej po polsku niż 2 lata temu, we wrześniu na konferencji we Wrocławiu z udziałem Jose Bove. Wrócił niedawno z USA by udawać obrońcę przed rządem, który go finansuje i jego fundację Indigena oraz Instytut Obywatelski z Łodzi.
    OdpowiedzUsuń

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"