5 kwi 2012

Szubienica dla ChevronaTak robią na całym świecie - przekupują decydentów. Gdyż chodzi o ten sam system przedstawicielski. Ludziom się wmawia musicie mieć sejm i przedstawicieli: posłów, senatorów, wojewodów, starostów. W takim systemie wystarcza smarować kluczowe osoby. Dla mnie ci przedstawiciele nie są winni, gdyż nie ma ludzi odpornych na łapówki. Korupcja to sprawa dopasowania wysokości świadczeń dodatkowych. W tym wypadku chodzi o starostę i wójta. Zobaczcie autentyczny dokument. Tak niszczy Tusk z Kaczyńskim i Ziobro Polskę. Wszyscy oni mają ten sam program odnośnie niszczenia wody pitnej przy poszukiwaniach gazu w łupkach. 
Ignorować mieszkańców, zarobić po ich trupach.
Narody Europy dojrzały do Demokracji Bezpośredniej. Prawdziwi Suwereni posiadają naturalne prawo do samorządzenia i do rozstrzygania o własnym losie. Jak mówią Szwajcarzy: Naród ma zawsze rację nawet, jeśli ona jest sprzeczna z konstytucją.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"