22 cze 2011

Sieć masztów i anten przekaźnikowych

Szanowny Panie Krzysztofie,

podczas podróży do Polski  na początku kwietnia szczególną moją uwagę przykuwała bardzo gęsta sieć masztów i anten przekażnikowych telefonii komórkowej.

Szczególnie zszokowała mnie sytuacja w Łowiczu.Nie dość, że na obrzeżu miasta jest ogromny maszt katolickiego Radia Viktoria to jeszcze na wieży katedry  doliczyłyśmy się aż  48 anten,.Oprócz tego w zasięgu 1- 2km dwa inne maszty i kilka anten na innych kościołach.

Przy okazji komentowania artykułu o niedzieli palmowej na stronie lowicz 24 ośmieliłam sie skrytykowac istnienie tych przekażników na wieży katedry, powołując się na informacje z Pana strony internetowej.Temat podchwyciła  również moja siostra Teresa.

Nasze anonimowe ale bardzo odważne komentarze, ku naszemu zaskoczeniu, spowodowały, że po 3 dniach  te anteny zniknęły....


Nie wiadomo co się z nimi stało. Komentator (podejrzewamy, ze  słynny w całej Polsce z patriotycznych kazań radiowych w czasach "Solidarności", biskup Zawitkowski) na  forum wmawia nam, że już od 10 lat nie ma tych anten na katedrze.

Panie Krzysztofie, to co Pan zrobił i robi dla Polaków jest godne najwyższego szacunku i uznania.Jest Pan dla nas wielkim autorytetem.

Chciałybyśmy, aby Pan reprezentował nas, Polaków  na forum Unii Europejskiej w temacie wydobycia gazu łupkowego.
Wierzę, że to jest możliwe i stanie się faktem.

Z powiewem ciepłego powietrza z zatoki flensburskiej
ślę serdeczne, przyjacielskie myśli i życzenia
przypływu wciąż nowej pozytwnej energii
do pracy  dla dobra ludzi 
jak też doznawania wciąż nowej  satysfakcji
z  wykonywania tej misji.Maria

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! w razie trudności w opublikowaniu komentarza np. anonimowo, (patrz pod "wybierz profil..") proszę kommentować e-mailem na adres webmaster@iddd.de z zaznaczeniem "jako komentarz"